05/09/2021

Jihlavská sportovní neděle – 5. 9. 2021 venkovní areál Vodního ráje

Jihlavská sportovní neděle –

Nechte se pozvat na místo, kde si lze vyzkoušet více než dvě desítky různých sportů z nabídky jihlavských oddílů a klubů. Tím místem je Vodní ráj a sportu bude patřit první zářijovou neděli, tedy 5. 9. 2021, od 9 do 13 hodin. Vyzkoušet si jednotlivé sporty a získat informace o přihláškách či dalších náležitostech, budou moci děti i dospělí na Jihlavské sportovní neděli. Vstup do Vodního ráje bude zdarma, takže si lze užít i zdejší vodní atrakce, a nebude chybět ani občerstvení z místního stánku.

Po nepříjemném roce a půl, kdy jsme se museli vypořádávat s nejrůznějšími omezeními, kdy kluby a oddíly fungovaly jenom napůl a všichni byli nuceni změnit přístup k trávení svého volného času, bychom chtěli ukázat pestrost činnosti jihlavských sportovních organizací a motivovat děti, mládež i dospělé k organizovanému sportu či jiným pohybovým aktivitám. Tělesná kultura by měla neodmyslitelně patřit do našich životů, neboť nás dělá silnější pro každodenní život.

Na Vodním ráji se budete moci podívat například na klasické sporty, jako je fotbal, plavání, basketbal či atletika, předvedou se ale také méně rozšířené sporty, jako například americký fotbal, šerm či capoeira,“ přiblížil náměstek primátorky Petr Ryška, který uskutečnění Jihlavské sportovní neděle inicioval.